Společnost patří v oboru zdravotní techniky k české špičce a disponuje všemi potřebnými certifikáty a oprávěními. Má bohaté zkušenosti z vybavením velkých nemocnic a malých ordinací po celé České republice. 

 

Historie

Historie vzniku společnosti Jandaservis s. r. o. je úzce spjata s rodinou Jandů. Stala se nástupcem firmy Petr Janda - servis zdravotní techniky, její začátky se datují až do roku 1990. Hlavní činností naší společnosti je prodej a servis zdravotnické techniky.

Působíme po celé České republice. Mezi zákazníky jsou především nemocnice, ale také ambulance či domovy důchodců a podobná zařízení zaměřená na zdravotnictví nebo péči.

Naší filozofií je orientace na klienta a neustálé zlepšování služeb. Společnost je výhradním zástupcem mnoha zahraničních firem na českém trhu. Snažíme se o neustálý růst kvality poskytovaných služeb a disponujeme všemi potřebnými certifikáty a oprávněními. Cílem naší společnosti je vždy spokojený zákazník, proto věnujeme velkou péči školení našich zaměstnanců.

V dané problematice jsme vyškoleni přímo výrobcem a vybaveni potřebnou technikou pro splnění a udržení kvality dodávek. Velký důraz klademe na následný servis produktů a každou servisní zakázku řešíme v nejkratších možných termínech. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a maximální vstřícnost při obchodním jednání.


Jandaservis s.r.o. - servis a prodej zdravotnické techniky
Rýznerova 1181/4, Suchdol, 165 00 Praha 6, IČO: 24192171, DIČ: CZ24192171, E-mail: info@jandaservis.cz

© 2016 Jandaservis s.r.o.